سایت تبلیغاتی ادم - ADEM

-

نمایندگی فروهر کد 214 بیمه دانا با سابقۀ درخشان و تجارب طولانی در ارائه خدمات بیمه ای با هدف دسترسی سریع تر و سهولت بیشتر برای هموطنان عزیز اقدام به مشاوره و پذیرش ، صدور و ارسال انواع بیمه نامه نموده است. صدورکلیه بیمه نامه اعم از: 1-خودرو 1.1 بیمه بدنه: 70 درصد تخفیف اتومبیل صفر ، طرح انتقال بیمه شخص ثالث به بیمه بدنه تخفیف ویژه برای کلیه خودروها با سال ساخت 1385 تخفیف ویژه بدنه برای کلیه اتومبیل ها از 20% تا 50% و اقساط 4 تا 8 ماه. 1.2 بیمه شخص ثالث: 15 درصد تخفیف هدیه بیمه شخص ثالث و سرنشین . 2-مسئولیت مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان در واحدهای خدماتی ، تولیدی ، صنعتی- تمام خطر نصب- تمام خط پیمانکاران- ماشین آلات پیمانکاران- نیروگاهها- کشتی 3-آتش سوزی صنعتی و غیرصنعتی ، مسکونی ، جامع خانوار آیا می دانید ایران جزء 10 کشور بلاخیز دنیا می باشد. امروزه با توجه به گسترش صنایع مختلف و فعالیت های اقتصادی گوناگون و آمیخته شدن زندگی مدرن با خطرات متعدد الکترونیک ، نفت ، گاز و سایر انواع مصنوعات خطرناک ، خطر در همه جا در کمین انسان نشسته و در انتظار است تا با یک

ورود اعضا
برای مثال : xyz@yahoo.com
رمز عبور شما باید شامل حروف و اعداد باشد
ثبت نام رایگان فراموشی رمز عبور
تخفیف ویژه 15% بیمه ثالث و بدنه فوق العاده

تخفیف ویژه 15% بیمه ثالث و بدنه فوق العاده

تخفیف ویژه 15% بیمه ثالث و بدنه فوق العاده
کریمخان زند خیابان شهید عضدی (آبان جنوبی)پلاک 19

۲۱۴۸

توضیحات

نمایندگی فروهر کد 214 بیمه دانا با سابقۀ درخشان و تجارب طولانی در ارائه خدمات بیمه ای با هدف دسترسی سریع تر و سهولت بیشتر برای هموطنان عزیز اقدام به مشاوره و پذیرش ، صدور و ارسال انواع بیمه نامه نموده است.
صدورکلیه بیمه نامه اعم از:

1-خودرو
1.1 بیمه بدنه: 70 درصد تخفیف اتومبیل صفر ، طرح انتقال بیمه شخص ثالث به بیمه بدنه تخفیف ویژه برای کلیه خودروها با سال ساخت 1385
تخفیف ویژه بدنه برای کلیه اتومبیل ها از 20% تا 50% و اقساط 4 تا 8 ماه.
1.2 بیمه شخص ثالث: 15 درصد تخفیف هدیه بیمه شخص ثالث و سرنشین .

2-مسئولیت
مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان در واحدهای خدماتی ، تولیدی ، صنعتی- تمام خطر نصب- تمام خط پیمانکاران- ماشین آلات پیمانکاران- نیروگاهها- کشتی

3-آتش سوزی صنعتی و غیرصنعتی ، مسکونی ، جامع خانوار
آیا می دانید ایران جزء 10 کشور بلاخیز دنیا می باشد. امروزه با توجه به گسترش صنایع مختلف و فعالیت های اقتصادی گوناگون و آمیخته شدن زندگی مدرن با خطرات متعدد الکترونیک ، نفت ، گاز و سایر انواع مصنوعات خطرناک ، خطر در همه جا در کمین انسان نشسته و در انتظار است تا با یک لحظه غفلت همه چیز را در مسیر خود محو و نابود کند .

4-اشخاص
بیمه عمر و حوادث انفرادی _ بیمه عمر و حوادث گروهی _ بیمه عمر و پس انداز (ارمغان زندگی)
بیمه عمر و پس انداز با سود 18% تا 25% و با شرایط اثتثنایی و جوایز ویژه از طرف ما

5-درمان مسافران خارج از کشور ، درمان گروهی و درمان خانواده
شرکت بیمه دانا سالها به عنوان تنها شرکت تخصصی در رشته بیمه های اشخاص فعالیت دارد و لذا بدینوسیله نرخ و شرایط پوشش بیمه ای¬¬¬ ¬¬¬ ¬غیر قابل باوری را درصحنه رقابت عرضه می کند. بیمه دانا با اکثر بیمارستانهای خصوصی و دولتی سراسر ایران دارای قرارداد می باشد.

6-بیمه باربری(واردات و صادرات)
شرکت سهامی بیمه دانا به منظور جبران خسارات ناشی از حمل و نقل اقدام به صدور انواع بیمه نامه های باربری طبق شرایط انستیتو بیمه گزاران کالا نموده و در این راه گامهای موثری برداشته است. و در این راستا مناسب ترین نوع پوشش را پیشنهاد می نماید.

*ارائه خدمات و تخفیفات ویژه گروهی برای شرکت ها *
*بازدید اتومبیل در محل ، ارسال بیمه نامه بصورت رایگان*

*پیگیری و انجام کلیه بیمه نامه ها از صدور تا خسارت (اتومبیل /مسئولیت /تکمیل درمان/باربری/آتش سوزی...) *
تخفیف ویژه
30% برای بیمه نامه های مسئولیت مدنی .تمام خطر نسب . مسئولیت مدیران در مقابل کارکنان
20% برای بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری.70% تخفیف بیمه بدنه اتومبیل

آدرس : کریمخان زند شهید عضدی (آبان جنوبی پلاک 19 تلفن:88898727 تلفکس 88935148 )

آگهی های مشابه


ادم هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

تمامی خدمات این سایت تبلیغاتی، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.