سایت تبلیغاتی ادم - ADEM

- بیمه مسئولیت پزشکان عمومی, بیمه مسئولیت پیراپزشکان, بیمه مسئولیت سامان,

هر فردي در جامعه با توجه به شغل و حرفه خود امكان دارد در اثر عوامل مختلفي همچون سهل انگاري و يا خطا باعث وارد آمدن صدماتي به ديگران گردد كه با توجه به قانون مي بايست آن را جبران نمايد. پزشكان و پيراپزشكان نيز در صورتي كه به علت خطا، غفلت و يا كوتاهي منجر به دچارشدن بيمار به صدمات جسماني، رواني يا فوت شوند، مي بايست طبق قانون ديات كشور آن را جبران نمايند. شركت بيمه سامان هم با توجه به نياز جامعه پزشكي به پوشش ريسك اين گونه خطرات، اقدام به عرضه بيمه نامه مسئوليت پزشكان و پيراپزشكان نموده است كه به موجب اين بيمه نامه مسئوليت ناشي از صدمات وارده به بيماران را تا سقف مبالغ مندرج در بيمه نامه پوشش خواهد داد. در اين بيمه نامه پزشكان و پيراپزشكان بر اساس نوع ريسك تخصص آن ها به صورت جداگانه به 4طبقه تخصصي تقسيم مي شوند. بيمه مسئوليت پزشكان و پيراپزشكان طبقات شغلي پزشكان: 1- جراحان متخصص زنان و زايمان، جراحان عمومي، بيهوشي و ارتوپدي 2- جراحان متخصص قلب،‌ مغز و اعصاب، چشم، ترميمي و پلاستيك، ارولو‍‍‍‍‍‍ژي 3- جراحان متخصص فك و صورت، گوش و حلق و بيني، دندان و لثه و پزشكان متخصص پوس

ورود اعضا
برای مثال : xyz@yahoo.com
رمز عبور شما باید شامل حروف و اعداد باشد
ثبت نام رایگان فراموشی رمز عبور
بيمه مسئوليت پزشكان و پيراپزشكان

بيمه مسئوليت پزشكان و پيراپزشكان

بيمه مسئوليت پزشكان و پيراپزشكان
تهران - خیابان شهید مطهری - روبروی ترکمنستان - ساختمان پروشات - طبقه 4 - واحد 30

saman1103@yahoo.com
۳۲۸۳

توضیحات
هر فردي در جامعه با توجه به شغل و حرفه خود امكان دارد در اثر عوامل مختلفي همچون سهل انگاري و يا خطا باعث وارد آمدن صدماتي به ديگران گردد كه با توجه به قانون مي بايست آن را جبران نمايد. پزشكان و پيراپزشكان نيز در صورتي كه به علت خطا، غفلت و يا كوتاهي منجر به دچارشدن بيمار به صدمات جسماني، رواني يا فوت شوند، مي بايست طبق قانون ديات كشور آن را جبران نمايند. شركت بيمه سامان هم با توجه به نياز جامعه پزشكي به پوشش ريسك اين گونه خطرات، اقدام به عرضه بيمه نامه مسئوليت پزشكان و پيراپزشكان نموده است كه به موجب اين بيمه نامه مسئوليت ناشي از صدمات وارده به بيماران را تا سقف مبالغ مندرج در بيمه نامه پوشش خواهد داد. در اين بيمه نامه پزشكان و پيراپزشكان بر اساس نوع ريسك تخصص آن ها به صورت جداگانه به 4طبقه تخصصي تقسيم مي شوند. بيمه مسئوليت پزشكان و پيراپزشكان طبقات شغلي پزشكان: 1- جراحان متخصص زنان و زايمان، جراحان عمومي، بيهوشي و ارتوپدي 2- جراحان متخصص قلب،‌ مغز و اعصاب، چشم، ترميمي و پلاستيك، ارولو‍‍‍‍‍‍ژي 3- جراحان متخصص فك و صورت، گوش و حلق و بيني، دندان و لثه و پزشكان متخصص پوست و اطفال 4- پزشكان متخصص غير جراح يا جراحاني كه به عللي عمل جراحي انجام نمي دهند، دندانپزشكان، پزشكان عمومي، متخصصين اندوسكوپي، راديولوژي، ميكروبيولوژي و داروسازي طبقات شغلي پيراپزشكان: 1- ماماها (شاغل در بيمارستان)، دندانپزشكان تجربي و بهداشت كاران دهان و دندان 2- كارشناسان ارشد بيهوشي و تكنسين هاي بيهوشي، كارشناسان فيزيوتراپي، پرستاران و بهياران شاغل در كليه بخش هاي CCU و ICU و دياليز، اورژانس 3- پرستاران و بهياران ساير بخش ها، تكنسين هاي اتاق عمل، پرستاران و بهياران اتاق عمل 4- تكنسين هاي راديولوژي، سي تي اسكن، و MRI و كارشناسان و تكنسين هاي آزمايشگاه، داروخانه و تكنسين هاي نوارنگاري و CSR و كمك بهياران بيمه مسئوليت پزشكان و پيراپزشكان خريد اين بيمه نامه به صورت گروهي و انفرادي امكان پذير بوده و روند صدور بيمه نامه بسيار ساده است و دو نوع تخفيف به آن تعلق خواهد گرفت: 1- تخفيف گروهي: گروههاي متشكل از 15 الي 50 نفر :5 درصد گروههاي متشكل از 51 الي 100 نفر: 10 درصد گروههاي متشكل از 101 الي 200 نفر: 15 درصد گروههاي متشكل از 201 الي 400 نفر: 20 درصد گروههاي متشكل بيش از 401 نفر: 25 درصد بيمه مسئوليت پزشكان و پيراپزشكان 2- تخفيف عدم خسارت: براي سال اول تمديد بيمه نامه: 5 درصد براي سال دوم تمديد بيمه نامه: ‌10 درصد براي سال سوم تمديد بيمه نامه: 15 درصد براي سال چهارم به بعد: 20 درصد جهت خريد بيمه نامه مي توانيد پس از تماس با بيمه سامان با ارائه اطلاعات خود از طريق پرسشنامه مربوطه، پس از حداكثر يك روز كاري بيمه نامه خود را دريافت نماييد. بيمه مسئوليت پزشكان و پيراپزشكان همچنين بيمارستان ها و مراكز درماني مي توانند از تخفيفات و امتيازات ويژه بيمه سامان بهره مند گردند. نمايندگي شيرخاني آماده است طي جلساتي طرح ها و برنامه هاي خود را در اين زمينه ارائه نمايد.

تگ


بیمه

مسئولیت

پزشکان

عمومی

بیمه

مسئولیت

پیراپزشکان

بیمه

مسئولیت

سامان


هشتگ اینستاگرام


بیمه

مسئولیت

پزشکان

عمومی

بیمه

مسئولیت

پیراپزشکان

بیمه

مسئولیت

سامان


ویکی پدیا


بیمه

مسئولیت

پزشکان

عمومی

بیمه

مسئولیت

پیراپزشکان

بیمه

مسئولیت

سامان


توییتر


بیمه

مسئولیت

پزشکان

عمومی

بیمه

مسئولیت

پیراپزشکان

بیمه

مسئولیت

سامان


آگهی های مشابه


ادم هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

تمامی خدمات این سایت تبلیغاتی، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.