سایت تبلیغاتی ادم - ADEM

- passive,/Duplex/ Simplex,/ SFTP / FFTP / PATCH CORD,

شرکت توسعه فناوری داتام ارتباطات پارس نماینده رسمی ارائه دهنده تجهیزات شبکه دت وایلر Datwayler سوئیس شامل تجهیزات پسیو passive  شبکه ( انواع پریز, کانکتور connector, کابل مسی و فیبر نوری و ...) ارائه مشاوره, نصب و راه اندازی شبکه, تست و عیب یابی مکانیزه, خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه تحت استانداردهای بین المللی فروش انواع فیبر سینگل مود Single Mode و مالتی مود Multi Mode و Outdoor-Indoor انواع کانکتورهای SC-LC-FC-MTRJ انواع پچ کوردهای Simplex  و Duplex انواع کابل های SFTP و FFTP – cat5, cat6, cat6A, cat7, cat7A, cat8.2  

ورود اعضا
برای مثال : xyz@yahoo.com
رمز عبور شما باید شامل حروف و اعداد باشد
ثبت نام رایگان فراموشی رمز عبور
فروش پچ کورد فیبر نوری و سایر تجهیزات شبکه دت وایلر

فروش پچ کورد فیبر نوری و سایر تجهیزات شبکه دت وایلر

فروش پچ کورد فیبر نوری و سایر تجهیزات شبکه دت وایلر
میرداماد-نفت شمالی-خیابان یکم-پلاک1-واحد2

commercial@datamco.net
۳۰۶

توضیحات

شرکت توسعه فناوری داتام ارتباطات پارس نماینده رسمی ارائه دهنده تجهیزات شبکه دت وایلر Datwayler سوئیس شامل تجهیزات پسیو passive  شبکه ( انواع پریز, کانکتور connector, کابل مسی و فیبر نوری و ...)

ارائه مشاوره, نصب و راه اندازی شبکه, تست و عیب یابی مکانیزه, خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه تحت استانداردهای بین المللی

فروش انواع فیبر سینگل مود Single Mode و مالتی مود Multi Mode و Outdoor-Indoor

انواع کانکتورهای SC-LC-FC-MTRJ

انواع پچ کوردهای Simplex  و Duplex

انواع کابل های SFTP و FFTPcat5, cat6, cat6A, cat7, cat7A, cat8.2

 

تگ



هشتگ اینستاگرام



ویکی پدیا



توییتر



آگهی های مشابه

بازدید روز

۹۹۴

بازدید دیروز

۲۲۵۲

بازدید ماه

۱۳۴۵۸

بازدید کل

۱۲۳۸۵۸۱۸۹

افراد آنلاین

۴۴۲

تعرفه تبلیغات

یک ستاره 200000 ریال
هر ستاره اضافه 200000 ریال
به همراه بک لینک مستقیم سایت و کلمات کلیدی مرتبط



ادم هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

تمامی خدمات این سایت تبلیغاتی، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.