سایت تبلیغاتی ادم - ADEM

- فرارایانه,نرم افزار حسابداری,سیستم حسابداری,سیستم اتوماسیون اداری,نرم افزار اتوماسیون اداری فرارایانه,

معرفي فرستنده و دريافت‌كننده (مخاطبين نامه‌ها) تعريف پرسنل شركت جهت ارجاع و جابجايي نامه بين آنها تعريف و انتخاب محل هاي بايگاني براي دسته‌بندي و سرعت دسترسي به نامه‌ها. تعريف و انتخاب وضعيت نامه‌ها شامل : در دست اقدام ، اقدام شده ، بايگاني شد و ... . دسته‌بندي نامه‌ها از لحاظ اهميت امنيت ( عادي ، محرمانه و خيلي محرمانه ) تعريف جملات دستوري كوتاه (پاراف) جهت جلوگيري از تايپ مكرر آنها. معرفي نوع دريافت و يا ارسال نامه‌ها. ثبت نامه هاي وارده و صادره خارجي با مشخصات نامه شامل : نوع دريافت ، وضعيت نامه و ... اسكن نامه و مدارك پيوست همزمان با ثبت نامه ثبت قرار ملاقات ها بهمراه زمان شروع پيام و ... . ثبت اطلاعات تلفن ، ايميل ، وب سايت و آدرس اعم از شخصي يا عمومي ثبت مكاتبات داخلي در سيستم بمنظور جلوگيري از رد و بدل شدن مكاتبات در واحدها دفتر انديكاتورعمومي و خاص. دفتر انديكاتور از مكاتبات داخلي سيستم بمنظور نگهداري در سوابق گزارش از نامه هاي وارده هر يك از كاربران سيستم جهت رويت و ... . ايجاد صندوق پستي براي هر كاربر و ارسال نامه هاي هر يك از كاربران در صندوق پستي آن ت

ورود اعضا
برای مثال : xyz@yahoo.com
رمز عبور شما باید شامل حروف و اعداد باشد
ثبت نام رایگان فراموشی رمز عبور
نر افزار اتوماسیون اداری فرارایانه

نر افزار اتوماسیون اداری فرارایانه

Godarzy93@Gmail.com
۲۴۹۸

توضیحات
معرفي فرستنده و دريافت‌كننده (مخاطبين نامه‌ها) تعريف پرسنل شركت جهت ارجاع و جابجايي نامه بين آنها تعريف و انتخاب محل هاي بايگاني براي دسته‌بندي و سرعت دسترسي به نامه‌ها. تعريف و انتخاب وضعيت نامه‌ها شامل : در دست اقدام ، اقدام شده ، بايگاني شد و ... . دسته‌بندي نامه‌ها از لحاظ اهميت امنيت ( عادي ، محرمانه و خيلي محرمانه ) تعريف جملات دستوري كوتاه (پاراف) جهت جلوگيري از تايپ مكرر آنها. معرفي نوع دريافت و يا ارسال نامه‌ها. ثبت نامه هاي وارده و صادره خارجي با مشخصات نامه شامل : نوع دريافت ، وضعيت نامه و ... اسكن نامه و مدارك پيوست همزمان با ثبت نامه ثبت قرار ملاقات ها بهمراه زمان شروع پيام و ... . ثبت اطلاعات تلفن ، ايميل ، وب سايت و آدرس اعم از شخصي يا عمومي ثبت مكاتبات داخلي در سيستم بمنظور جلوگيري از رد و بدل شدن مكاتبات در واحدها دفتر انديكاتورعمومي و خاص. دفتر انديكاتور از مكاتبات داخلي سيستم بمنظور نگهداري در سوابق گزارش از نامه هاي وارده هر يك از كاربران سيستم جهت رويت و ... . ايجاد صندوق پستي براي هر كاربر و ارسال نامه هاي هر يك از كاربران در صندوق پستي آن توسط سيستم گزارش از مكاتبات خارجي جهت مرور و پيگيري آنها گزارش از تلفن هاي ثبت شده در سيستم و امكان جستجوي سريع و شماره گيري توسط سيستم گزارش از قرارملاقات هاي هر كاربر و پيغام متن ملاقات به همراه پخش موزيك انتخابي وجود ارتباط بين كاربران سيستم و امكان فرستادن پيغام از يك ايستگاه به ايستگاه ديگر. ارسال پيام بر روي سيستم زماني كه كاربر نامه داشته باشد يا قرار ملاقاتي رسيده باشد .

تگهشتگ اینستاگرامویکی پدیاتوییترآگهی های مشابه

بازدید روز

۱۵۷۰۳

بازدید دیروز

۹۰۲۵

بازدید ماه

۳۳۰۸۹

بازدید کل

۱۳۰۳۴۷۷۲۲

افراد آنلاین

۴۷۱

تعرفه تبلیغات

یک ستاره 200000 ریال
هر ستاره اضافه 200000 ریال
به همراه بک لینک مستقیم سایت و کلمات کلیدی مرتبط

سقف کاذب - بازسازی خانه - دیوارپوش پی وی سی


ادم هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

تمامی خدمات این سایت تبلیغاتی، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.