سایت تبلیغاتی -سایت تبلیغاتی ادم - ADEM

سایت تبلیغاتی ادم - ADEM

سایت تبلیغاتی ادم - ADEM

نمایندگی رسمی پاناسونیک(شرکت فاطررسانور)
سانترال تلفن بیسیم ویدئو پروژکتور فاکس پاناسونیک

سانترال ، تلفن بیسیم ، ویدئو پروژکتور و فاکس ، فکس

پاناسونیک به عنوان یکی از معتبرترین برندها در تولید محصولات مخابراتی در جهان به شمار می آید و توانسته است جایگاه خود را در بازار ایران بدست بیاورد. پاناسونیک با ارائه انواع سانترال از قبیل سانترال کم ظرفیت برای شرکت های کوچک و سانترال پرظرفیت برای شرکت های بززگ توانسته تمام نیاز های کاربران را برآورده کند .
با استفاده از سانترال هر قسمت به صورت مجزا می تواند از خط شهری استفاده کند و به راحتی خط تماس گیرنده را به هر قسمت وصل کند و یا در انتظار (Hold) قرار دهد . از دیگر قابلیت های سانترال می توان به اپراتور گویا،درب بازکن،اتصال به آمپلی فایر، شماره انداز (CID) بوده و همچنین با استفاده از مراکز سانترال می توان دسترسی های متفاوتی برای داخلی ها تعریف کرد . از جمله صفربند ، کد بند ، شماره بند و یا اینکه برای یک داخلی تمام خطوط شهری بسته باشد، اما بتواند با یک تعداد شماره خاص تماس بگیرد .
پاناسونیک نیز با تولید فاکس در دو نوع معمولی و لیزری توانسته پاسخگوی نیازهای کارمندان در ادارات و سازمان ها باشد. با استفاده از فاکس های 4 کاره(لیزری) می توانید فاکس را در شبکه قرار دهید تا همه از پرینتر و فاکس آن بتوانند استفاده کنند.
تلفن بی سیم پاناسونیک با رنج فرکانسی گیگا ، در انواع تک گوشی، دو گوشی، سه گوشی و چهار گوشی دارای سیستم منشی تلفنی ، قابلیت ارسال و دریافت SMS، نمایش شماره تماس گیرنده (Caller ID) و بسیاری قابلیت های دیگر پاسخگوی نیاز شما می باشد .
همچنین ویدئو پروژکتور پاناسونیک در سه سطح ، جهت سالنهای کوچک ،متوسط و بزرگ متناسب با نیاز مشتری طراحی و تولید شده است. در این ویدئو پروژکتورها می توان به تکنولوژی ساخت LCD، شدت روشنایی بالا، رزولوشن بالا ، کنتراست بالا، وزن کم ، قابلیت حمل، طول عمر لامپ مناسب اشاره کرد. هم چنین این ویدئو پروژکتور قابلیت اتصال به شبکه از طریق پورت LAN را دارد ،که امکان دریافت تصاویر از دستگاه های مختلف متصل به شبکه را فراهم می سازد.
برای مشاهده محصولات ، به سایت زیر مراجعه کنید.
www.pfrnco.com

آمار بازدید : ۱۶۸۶

آگهی خود را ویژه کنید
تماس با فروشنده

۰۲۱ ۷۳۰۶۵۰۰۰ ۰۲۱ ۷۷۹۵۱۰۸۰

آدرس :

ایمیل :

تگ ها :


تلفن : ۰۹۱۴۴۱۹۴۲۰۸

ثبت شرکت ،نام و علائم تجاری

تلفن : ۰۲۱-۳۳۹۹۳۷۲

پروپیلن کربنات فروش پروپیلن کر

تلفن : ۰۹۱۲۵۵۴۸۰۲۸

عطر جیبی عکس دار اوریجینال

تلفن : ۰۹۱۱۳۹۲۶۵۳۹

فروش ویلا شمال تنکابن

تلفن : ۰۹۱۲۰۹۲۶۷۶۵

هایفو و لیفتینگ صورت و گردن و

تلفن : ۰۴۱۴۲۲۴۵۸۰۳

شیلنگ های فشار قوی سیستم مه پا

تلفن : ۰۲۱۲۲۳۵۸۳۰۴

نمایندگی فروش خودرو

تلفن : ۰۳۱۵۴۸۲۵۵۶۵

فروشگاه اینترنتی دنیای فرش

تلفن : ۰۳۱۳۵۳۱۰۳۱۴

دستگاه بسته بندی بستنی زمستانه

تلفن : ۰۲۱-۸۸۹۳۶۶۱

اسیلوسکوپ قلمی, اسیلوسکوپ جیبی

بازدید روز

۱۲۰۵۲

بازدید دیروز

۱۷۳۸۳

بازدید ماه

۴۵۴۸۰

بازدید کل

۱۲۰۲۹۴۱۵۶

افراد آنلاین

۴۵۴

الکسای جهانی:
میزان تغیرات جهانی:
الکسای ایران: