سایت تبلیغاتی ادم - ADEM

- بست گریتینگ,

گریتینگ گالوانیزه هنگام نصب بر روی سازه، به جهت بالابردن ضریب اطمینان و عدم جابجایی گریتینگ، باید به صورت ثابت قرار بگیرد. برای این کار از قطعه جانبی بست گریتینگ که به صورت اختصاصی برای گریتینگ تولید می شود، استفاده می گردد. بست گریتینگ در دو نوع پوشش گالوانیزه گرم و سرد تولید شده و در انواع چنگکی پله ای و هلالی، قابل انتخاب می باشد. شرکت آژینه صنعت اراک تولیدکننده بست گریتینگ گالوانیزه آماده همکاری با پیمانکاران و نصابان گریتینگ می باشد. کف پوش گریتینگ گریتینگ بیشتر در صنعت کاربرد داشته و از آن برای پوشش کف سازه های فلزی و کارخانه های صنعتی استفاده می کنند. اما امروزه برخی پیمانکاران، از گریتینگ در ساختمان سازی نیز بهره می گیرند. برخی کابرد گریتینگ در ساختمان سازی و شهرسازی، ساخت پاگرد و پله، پله فرار اسپیرال و رفت و برگشتی، حفاظ ساختمان ها و پنجره ها، سایبان، پل وردی ساختمان، درپوش کانال های آبرو پارکینگ، دریچه فاضلاب آشپزخانه ها و رستوران ها می باشد.

ورود اعضا
برای مثال : xyz@yahoo.com
رمز عبور شما باید شامل حروف و اعداد باشد
ثبت نام رایگان فراموشی رمز عبور
بست گریتینگ

بست گریتینگ

بست گریتینگ
اراک، شهرک صنعتی خیرآباد

asagrating@gmail.com
۱۱۰۷

توضیحات

گریتینگ گالوانیزه هنگام نصب بر روی سازه، به جهت بالابردن ضریب اطمینان و عدم جابجایی گریتینگ، باید به صورت ثابت قرار بگیرد. برای این کار از قطعه جانبی بست گریتینگ که به صورت اختصاصی برای گریتینگ تولید می شود، استفاده می گردد.

بست گریتینگ در دو نوع پوشش گالوانیزه گرم و سرد تولید شده و در انواع چنگکی پله ای و هلالی، قابل انتخاب می باشد.

شرکت آژینه صنعت اراک تولیدکننده بست گریتینگ گالوانیزه آماده همکاری با پیمانکاران و نصابان گریتینگ می باشد.

کف پوش گریتینگ

گریتینگ بیشتر در صنعت کاربرد داشته و از آن برای پوشش کف سازه های فلزی و کارخانه های صنعتی استفاده می کنند. اما امروزه برخی پیمانکاران، از گریتینگ در ساختمان سازی نیز بهره می گیرند.

برخی کابرد گریتینگ در ساختمان سازی و شهرسازی، ساخت پاگرد و پله، پله فرار اسپیرال و رفت و برگشتی، حفاظ ساختمان ها و پنجره ها، سایبان، پل وردی ساختمان، درپوش کانال های آبرو پارکینگ، دریچه فاضلاب آشپزخانه ها و رستوران ها می باشد.

تگ


بست

گریتینگ


هشتگ اینستاگرام


بست

گریتینگ


ویکی پدیا


بست

گریتینگ


توییتر


بست

گریتینگ


آگهی های مشابه


ادم هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

تمامی خدمات این سایت تبلیغاتی، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.