سایت تبلیغاتی ادم - ADEM

- سنسور روشنایی, بهینه سازی روشنایی, دامنه دید سنسور, سنسور با دید 360 درجه, سنسور سقفی, نصب سنسور, روشنایی هوشمند, سنسور 360 درجه,

شرکت قائم پرشان عرضه کننده سنسور ها و ادوات روشنایی می باشد.سنسور دبل سقفی ST390B محصولی جدید است که بطور چشمگیری در کاهش مصرف انرژی موثر می باشد. در این محصول از حسگر مادون قرمز با حساسیت بالا و مدارات مجتمع و فن آوری SMT استفاده شده است. محدوده دید این کلید بالا به پایین و چپ به راست میباشد. به محض دریافت امواج مادون قرمز ساطع شده از بدن انسان جریان را برقرار می سازد و تا زمانی که در محدوده دید آن شخصی در حال حرکت باشد جریان را بسته نگاه میدارد و پس از دریافت آخرین حرکت و طی شدن زمان تایمر مدار را باز می کند.  این محصول می تواند شب و روز را تشخیص دهد و با توجه به تنظیماتی که کاربر درآن انجام می دهد در زمان مناسب چراغ را روشن نماید.اگر سنسورها به صورتL با زاویه 90 درجه نصب شوند ، مجموعا 360 درجه را پوشش دهی می کند و به همین دلیل نقاط کور از بین رفته و زاویه دید بهتری را نسبت به st390B نشان می دهد. این مدل دامنه دید عمودی و افقی را دارا می باشد و برای اماکنی مناسب است که محدوده حرکت دامنه عمودی و افقی بیشتری داشته باشند.

ورود اعضا
برای مثال : xyz@yahoo.com
رمز عبور شما باید شامل حروف و اعداد باشد
ثبت نام رایگان فراموشی رمز عبور
سنسور سقفی روشنایی با دید 360 درجه، روشنایی هوشمند

سنسور سقفی روشنایی با دید 360 درجه، روشنایی هوشمند

سنسور سقفی روشنایی با دید 360 درجه، روشنایی هوشمند
پونک -بلوارمیرزابابایی-بعدازسردارجنگل-خیابان شاهد-خیابان آسترکی غربی-روبروی دانشگاه علمی کاربردی -پلاک 27

otolux30@gmail.com
۱۷۹۰

توضیحات

شرکت قائم پرشان عرضه کننده سنسور ها و ادوات روشنایی می باشد.سنسور دبل سقفی ST390B محصولی جدید است که بطور چشمگیری در کاهش مصرف انرژی موثر می باشد. در این محصول از حسگر مادون قرمز با حساسیت بالا و مدارات مجتمع و فن آوری SMT استفاده شده است. محدوده دید این کلید بالا به پایین و چپ به راست میباشد. به محض دریافت امواج مادون قرمز ساطع شده از بدن انسان جریان را برقرار می سازد و تا زمانی که در محدوده دید آن شخصی در حال حرکت باشد جریان را بسته نگاه میدارد و پس از دریافت آخرین حرکت و طی شدن زمان تایمر مدار را باز می کند.  این محصول می تواند شب و روز را تشخیص دهد و با توجه به تنظیماتی که کاربر درآن انجام می دهد در زمان مناسب چراغ را روشن نماید.اگر سنسورها به صورتL با زاویه 90 درجه نصب شوند ، مجموعا 360 درجه را پوشش دهی می کند و به همین دلیل نقاط کور از بین رفته و زاویه دید بهتری را نسبت به st390B نشان می دهد.

این مدل دامنه دید عمودی و افقی را دارا می باشد و برای اماکنی مناسب است که محدوده حرکت دامنه عمودی و افقی بیشتری داشته باشند.

تگهشتگ اینستاگرامویکی پدیاتوییترآگهی های مشابه


ادم هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

تمامی خدمات این سایت تبلیغاتی، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.