سایت تبلیغاتی ادم - ADEM

- نمایشگاه گالف ترافیک 2012,

نمایشگاه گالف ترافیک 2012 نمایشگاه گالف ترافیک 2012 به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای منطقه در زمینه حمل و نقل و خدمات ترابری محسوب میشود. این نمایشگاه با هدف توسعه زیرساخت های سیستم حمل و نقل و ترافیک منطقه درتاریخ 29 آبان ماه تا 1 آذر برابر با 19 تا 21 november در مرکز نمایشگاه های بین المللی ابوظبی برگزار می شود. راه اندازی 2,177 کیلومتر خط ریلی مشترک کشورهای حوزه خلیج فارس با 128 میلیارد دلار بودجه از پروژه هایی است که می توان در آن سهیم شد. دوره ی قبل نمایشگاه گالف ترافیک به جذب بیش از 3000 نماینده دولتی و فعال صنعتی ازمنطقه خاور میانه می توان اشاره کرد، در نمایشگاه گالف ترافیک شرکت ها می توانند به مشتریان بین المللی دست یافته و محصولات و خدمات خود را در بازار بزرگ سودمند خاورمیانه عرضه کنند. و بستر تجاری دلخواه خود را یافته علاقمندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتربا شرکت بیوتی اسکای نماینده رسمی و انحصاری نمایشگاه گالف ترافیک در ایران باسرکار خانم ستوده ، شماره تلفن های 66744701 و 66744702 تماس حاصل فرمایید. http://www.gulftraffic.com وب سایت گالف ترافیک آدرس

ورود اعضا
برای مثال : xyz@yahoo.com
رمز عبور شما باید شامل حروف و اعداد باشد
ثبت نام رایگان فراموشی رمز عبور
نمایشگاه گالف ترافیک 2012

نمایشگاه گالف ترافیک 2012

نمایشگاه گالف ترافیک 2012
تهران

۳۶۵۹

توضیحات

نمایشگاه گالف ترافیک 2012
نمایشگاه گالف ترافیک 2012 به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای منطقه در زمینه حمل و نقل و خدمات ترابری محسوب میشود. این نمایشگاه با هدف توسعه زیرساخت های سیستم حمل و نقل و ترافیک منطقه درتاریخ 29 آبان ماه تا 1 آذر برابر با 19 تا 21 november در مرکز نمایشگاه های بین المللی ابوظبی برگزار می شود.
راه اندازی 2,177 کیلومتر خط ریلی مشترک کشورهای حوزه خلیج فارس با 128 میلیارد دلار بودجه از پروژه هایی است که می توان در آن سهیم شد.
دوره ی قبل نمایشگاه گالف ترافیک به جذب بیش از 3000 نماینده دولتی و فعال صنعتی ازمنطقه خاور میانه می توان اشاره کرد، در نمایشگاه گالف ترافیک شرکت ها می توانند به مشتریان بین المللی دست یافته و محصولات و خدمات خود را در بازار بزرگ سودمند خاورمیانه عرضه کنند. و بستر تجاری دلخواه خود را یافته
علاقمندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتربا شرکت بیوتی اسکای نماینده رسمی و انحصاری نمایشگاه گالف ترافیک در ایران باسرکار خانم ستوده ، شماره تلفن های 66744701 و 66744702 تماس حاصل فرمایید.
http://www.gulftraffic.com وب سایت گالف ترافیک
آدرس ایمیل , sotudeh@beautisky.com info@beautisky.com

تگ


نمایشگاه

گالف

ترافیک


هشتگ اینستاگرام


نمایشگاه

گالف

ترافیک


ویکی پدیا


نمایشگاه

گالف

ترافیک


توییتر


نمایشگاه

گالف

ترافیک


آگهی های مشابه


ادم هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

تمامی خدمات این سایت تبلیغاتی، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.