سایت تبلیغاتی ادم - ADEM

- بارآنلاین اطمینان در بارگیری ارسال و تخلیه بار,

امروزه به دليل جهاني شدن اقتصاد و تجارت جهاني كالا ، نياز به خدمات حمل و نقل ، نيازي روزافزون و امري گريزناپذير است. از طرفي ارائه خدمات حمل و نقلي مناسب از نظر كيفيت ، هزينه و زمان ، تاثيري غيرقابل انكار نه تنها در افزايش رقابت پذيري صادركنندگان در بازارهاي هدف كالاهايشان دارد بلكه بر كاهش قيمت تمام شده كالاهاي وارداتي نيز موثر خواهد بود. اين نتايج به نوبه خود بر رشد اقتصادي كشورها ، ايجاد فرصتهاي شغلي و نهايتا افزايش رفاه امور مردم تاثير گذارند. كشورهايي كه در مسير راهگذارهاي بين المللي حمل و نقل قرار دارند از اين فرصت بعنوان يكي از عوامل ايجاد درآمد ، افزايش اشتغال و ارتقاء جايگاه خود در سطح بين الملل استفاده ميكنند. لذا بارآنلاين با استفاده از كادري مجرب و در ضمن جوان با ارائه خدمات نوين ، آماده همكاري با صاحبان كالا ، شركتهاي حمل و نقل و رانندگان محترم ميباشد ، بدين صورت كه شركت بارآنلاين واسط بين صاحبان كالا و شركتهاي حمل و نقل در راستاي بارگيري براي كاميون داران عزيز ميباشد كه گامي بي نظير براي سهولت در ارسال بار براي صاحبان كالا و همچنين پذيرش بار توسط كاميون داران برنامه

ورود اعضا
برای مثال : xyz@yahoo.com
رمز عبور شما باید شامل حروف و اعداد باشد
ثبت نام رایگان فراموشی رمز عبور
بارآنلاین اطمینان در بارگیری ارسال و تخلیه بار

بارآنلاین اطمینان در بارگیری ارسال و تخلیه بار

بارآنلاین اطمینان در بارگیری ارسال و تخلیه بار
تهران ، جاده قدیم قم ، خیابان شهید مدنی ، چهارراه اول

۳۹۶۸

توضیحات

امروزه به دليل جهاني شدن اقتصاد و تجارت جهاني كالا ، نياز به خدمات حمل و نقل ، نيازي روزافزون و امري گريزناپذير است. از طرفي ارائه خدمات حمل و نقلي مناسب از نظر كيفيت ، هزينه و زمان ، تاثيري غيرقابل انكار نه تنها در افزايش رقابت پذيري صادركنندگان در بازارهاي هدف كالاهايشان دارد بلكه بر كاهش قيمت تمام شده كالاهاي وارداتي نيز موثر خواهد بود. اين نتايج به نوبه خود بر رشد اقتصادي كشورها ، ايجاد فرصتهاي شغلي و نهايتا افزايش رفاه امور مردم تاثير گذارند. كشورهايي كه در مسير راهگذارهاي بين المللي حمل و نقل قرار دارند از اين فرصت بعنوان يكي از عوامل ايجاد درآمد ، افزايش اشتغال و ارتقاء جايگاه خود در سطح بين الملل استفاده ميكنند.
لذا بارآنلاين با استفاده از كادري مجرب و در ضمن جوان با ارائه خدمات نوين ، آماده همكاري با صاحبان كالا ، شركتهاي حمل و نقل و رانندگان محترم ميباشد ، بدين صورت كه شركت بارآنلاين واسط بين صاحبان كالا و شركتهاي حمل و نقل در راستاي بارگيري براي كاميون داران عزيز ميباشد كه گامي بي نظير براي سهولت در ارسال بار براي صاحبان كالا و همچنين پذيرش بار توسط كاميون داران برنامه ريزي شده است.
شما شركتهاي حمل و نقل ميتوانيد به مراجعه به وبسايت www.Baronline.ir محموله هاي ارسالي را ببينيد و با پيشنهاد قيمت مناسب اقدام به بارگيري نماييد و همچنين اگر بدنبال كاميون ميگرديد با جستجو در وبسايت بارآنلاين كاميون مورد نظر خود را انتخاب نماييد.
خواهشمند است انتقادات و پيشنهادات خود را به آدرس اينترنتي info@baronline.ir ارسال و ما را در اجراي اين پروسه جديد حمل و نقل ياري نماييد.
با تشكر
بارآنلاين

تگ


بارآنلاین

اطمینان

در

بارگیری

ارسال

و

تخلیه

بار


هشتگ اینستاگرام


بارآنلاین

اطمینان

در

بارگیری

ارسال

و

تخلیه

بار


ویکی پدیا


بارآنلاین

اطمینان

در

بارگیری

ارسال

و

تخلیه

بار


توییتر


بارآنلاین

اطمینان

در

بارگیری

ارسال

و

تخلیه

بار


آگهی های مشابه


ادم هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

تمامی خدمات این سایت تبلیغاتی، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.