سایت تبلیغاتی -سایت تبلیغاتی ادم - ADEM

سایت تبلیغاتی ادم - ADEM

سایت تبلیغاتی ادم - ADEM

می گل افضلی
انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر

" شرکت توسعه فناوری داتام نماینده رسمی فروش انواع محصولات پسیو دت وایلر سوئیس در ایران "

 

انواع پچ کورد های مسی:

پچ کورد های Cat7A , Cat7 , Cat6A , Cat6 , Cat5e / UTP , SFTP

با روکش های PVC  و LSOH یا LSZH

 

انواع پچ کوردهای فیبر نوری:

پچ کورد های SC-SC , SC-LC , LC-LC

سینگل مود OS2  و مالتی مود  OM2 , OM3 , OM4

 

 

 

آمار بازدید : ۴۲۸

آگهی خود را ویژه کنید

تگ ها :

UTP PATCHCORD     SFTP PATCHCORD     FO PATCHCORD     SC    SC     SC    LC     LC    LC     DATWYLER    IRAN     DATAM   

تلفن : ۸۸۲۴۲۸۶۰-۶۱

آموزشگاه موسیقی آوای زمین

تلفن : ۰۴۱۳۲۸۶۳۰۷۴

قیمت دستگاه قالیشویی تمام اتوم

تلفن : ۸۸۸۹۴۸۳۴-۰۹

cpu چهار هسته اي

تلفن : ۲۲۷۸۲۸۰۲

باسازی و نوسازی (طراحی ، نظارت

تلفن : ۰۹۱۱۶۶۰۶۰۲۲

خانه ویلایی وامدار و سند دار د

تلفن : ۰۹۱۲۰۷۶۷۵۶۶

تامین لوازم جانبی دستگاههای پی

تلفن : ۰۱۳-۳۳۸۲۰۲۵

فرصت ويژه طراحي وب سايت براي ش

تلفن : ۵۵۲۴۲۷۴۷

باختـر پرس

تلفن : ۰۹۱۲۳۷۲۹۲۵۳

فروش سوله و کارگاه صنعتی در ته

بازدید روز

۱۴۷۷۷

بازدید دیروز

۱۳۸۸۴

بازدید ماه

۴۲۳۷۵۰

بازدید کل

۱۲۰۶۷۲۴۲۶

افراد آنلاین

۵۴۹

الکسای جهانی:
میزان تغیرات جهانی:
الکسای ایران: